Kramer Stamboom » Jacob Kasten (1915-1925)

Persoonlijke gegevens Jacob Kasten 


Gezin van Jacob Kasten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Kasten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Kasten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Kasten

Jan Kasten
± 1836-????
Jantje Kramer
1838-????
Jan Kasten
1878-1923
Alida Smit
± 1880-????

Jacob Kasten
1915-1925


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. graftombe.nl

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 mei 1915 lag tussen 9,9 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    • De temperatuur op 8 januari 1925 lag tussen 0,6 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » János Kádár, Hongaars politicus († 1989)
    • 1912 » Tini Koopmans, Nederlands atlete († 1981)
    • 1913 » Alfred Bertrand, Belgisch politicus († 1986)
    • 1913 » Mathieu Smedts, Nederlands journalist († 1996)
    • 1913 » Peter Cushing, Brits acteur († 1994)
    • 1914 » Frankie Manning, Amerikaans swingdanser, dansleraar en choreograaf († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kasten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kasten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kasten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kasten (onder)zoekt.

    De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door Kramer.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer-stamboom/I434.php : benaderd 13 februari 2026), "Jacob Kasten (1915-1925)".