De temperatuur op 12 april 1869 lag rond de 24,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 39%. Bron: KNMI
Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
Dag van overlijden 31 maart 1943
De temperatuur op 31 maart 1943 lag tussen 8,1 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Thijs J. van Eyck, "Klein Eyckenstein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/klein-eyckenstein/I591.php : benaderd 14 oktober 2026), "Antonia Maria Smits (1869-1943)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.