De temperatuur op 18 juli 1926 lag tussen 11,4 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
Dag van overlijden 26 augustus 2005
De temperatuur op 26 augustus 2005 lag tussen 10,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 april » In Landgraaf wordt de Erik Dekkerpassage geopend, genoemd naar de drievoudige winnaar van de Ronde van Nederland.
20 augustus » De Nederlandse vrouwenhockeyploeg wordt in Dublin voor de zesde keer Europees kampioen.
11 oktober » In Liberia vinden de eerste vrije verkiezingen sinds 1997 plaats.
28 oktober » In België wordt op grote schaal gestaakt tegen het Generatiepact en het optrekken van de pensioengerechtigde leeftijd van 58 naar 60 jaar.
31 oktober » Ophokplicht geldt ook voor particulieren met hobbykippen in gevoelige natuurgebieden (in verband met vogelgriep).
26 november » Turner Yuri van Gelder wordt in Melbourne wereldkampioen op het onderdeel ringen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: René de Wildt, "Stamboom Kim de Wildt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kims-stamboom/I2172.php : benaderd 12 februari 2026), "Petronella Maria Bernadette Willemen (1926-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.