Stamboom Kaiser » Ludolf de Groot (1933-1999)

Persoonlijke gegevens Ludolf de Groot 

Bron 1

Gezin van Ludolf de Groot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludolf de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludolf de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludolf de Groot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1933 lag tussen 9,5 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • De temperatuur op 20 november 1999 lag tussen -1,2 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Het dagelijks bestuur van het Internationaal Olympisch Comité royeert zes leden wegens het aannemen van steekpenningen.
      • 8 februari » Het Sloveens voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Oman met 7-0 te verslaan in een oefenduel.
      • 16 februari » Ivo Opstelten wordt beëdigd als burgemeester van Rotterdam, waar hij aantreedt als opvolger van Bram Peper.
      • 19 juli » Op deze dag wordt volgens de Verenigde Naties de zes miljardste mens geboren.
      • 23 augustus » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,34. De mondiale toptijd stond met 1.46,67 op naam van zijn landgenoot Grant Hackett.
      • 12 oktober » De VN melden de geboorte van de zes miljardste wereldburger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Groot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maria Niesina Kaiser, "Stamboom Kaiser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kaiser-stamboom/I500037.php : benaderd 18 oktober 2026), "Ludolf de Groot (1933-1999)".