Stamboom Jonker » Jeannetje van Elden

Persoonlijke gegevens Jeannetje van Elden 


    Gezin van Jeannetje van Elden

    Zij is getrouwd met Johannes Visser.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeannetje van Elden?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jeannetje van Elden

    Jeannetje van Elden



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Elden


    De publicatie Stamboom Jonker is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I29327.php : benaderd 28 december 2025), "Jeannetje van Elden".