De temperatuur op 22 april 1912 lag tussen 7,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
Trouwdag 13 december 1934
De temperatuur op 13 december 1934 lag tussen 4,2 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I1229.php : benaderd 24 oktober 2026), "Hendrikus Jonker (1912-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.