De temperatuur op 5 april 1925 lag tussen 1,8 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
Dag van overlijden 12 januari 2015
De temperatuur op 12 januari 2015 lag tussen 6,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
21 mei » KAA Gent behaalt voor het eerst in haar geschiedenis de landstitel door in de voorlaatste speelronde van de Play-Offs met 2-0 te winnen tegen Standard de Liège.
26 juli » De Brit Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk 2015, zijn tweede zege van een Tour de France. In Parijs won de Duitser André Greipel zijn vierde etappe. Robert Gesink en Bauke Mollema eindigden verdienstelijk zesde en zevende.
12 augustus » Bij een explosie op het haventerrein van Tianjin komen 112 mensen om. Nog eens 95 mensen worden vermist, onder wie 85 brandweerlieden.
10 september » De Venezolaanse oppositieleider Leopoldo López wordt veroordeeld tot bijna veertien jaar celstraf voor het aanzetten tot geweld.
23 oktober » Na ruim een week van gewelddadige protesten besluit president Jacob Zuma van Zuid-Afrika de gewraakte verhoging van collegegelden te schrappen.
20 november » Schaatser Pavel Kulizjnikov verbetert in Salt Lake City zijn eigen wereldrecord op de 500 meter (34,00 seconden) met een tijd van 33,98 seconden.
Dag van begraven 17 januari 2015
De temperatuur op 17 januari 2015 lag tussen -0,9 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (83%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
4 juni » Een explosie in een benzinestation en de watersnood in de Ghanese hoofdstad Accra hebben aan ongeveer 150 mensen het leven gekost, aldus president John Dramani Mahama van het West-Afrikaanse land.
26 juli » Michael van Gerwen wint als eerste Nederlander de World Matchplay (darts).
1 augustus » De Poolse atlete Anita Włodarczyk brengt haar eigen wereldrecord kogelslingeren (79,58 meter) op een afstand van 81,08 meter.
11 oktober » De Wit-Russische leider Alexander Loekasjenko wint de presidentsverkiezingen.
23 oktober » Na ruim een week van gewelddadige protesten besluit president Jacob Zuma van Zuid-Afrika de gewraakte verhoging van collegegelden te schrappen.
6 november » Klaasje Meijer, Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen winnen K3 zoekt K3. Ze volgen Josje Huisman, Kristel Verbeke en Karen Damen op als K3.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Thonis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-thonis/I83895.php : benaderd 5 oktober 2026), "Jan Verhoef (1925-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.