Parenteel van Jan Thonis » Maarten Kamphorst (1895-1972)

Persoonlijke gegevens Maarten Kamphorst 


Gezin van Maarten Kamphorst

Hij is getrouwd met Evertje van Dam.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1923 te Barneveld, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten Kamphorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maarten Kamphorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten Kamphorst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1895 lag rond de 23,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • De temperatuur op 3 augustus 1923 lag tussen 13,1 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 18 januari 1972 lag tussen -11,9 °C en -3,0 °C en was gemiddeld -8,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Ondertekening te Brussel van de Verdragen inzake de toetreding van nieuwe leden van de EEG, te weten Denemarken, Groot-Brittannië, Ierland en Noorwegen.
      • 3 maart » President Jafaar Numeiri van Soedan vaardigt een decreet uit waarbij Zuid-Soedan autonomie verleend wordt.
      • 19 maart » India en Bangladesh tekenen een vriendschapsovereenkomst.
      • 10 april » Een aardbeving met een kracht van 7,2 treft de Iraanse stad Ghir Karzin en een gebied van 250 kilometer daaromheen. Meer dan 5300 mensen komen om.
      • 14 april » David Bowie brengt de single Starman uit. Elton John geeft concert in De Doelen in Rotterdam.
      • 16 juli » Voetballer en de latere recordinternational Oleh Blochin speelt tegen Finland zijn eerste van in totaal 112 interlands voor de nationale ploeg van Sovjet-Unie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kamphorst


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Thonis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-thonis/I47173.php : benaderd 24 september 2026), "Maarten Kamphorst (1895-1972)".