Parenteel van Jan Thonis » Jan Plug (1871-1947)

Persoonlijke gegevens Jan Plug 


Gezin van Jan Plug

Hij is getrouwd met Jannetje Kuit.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1896 te Nijkerk, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Tijmen Plug  1903-1988 
  2. Bart Jan Plug  1906-
  3. Gerrit Plug  1908-1995 
  4. Jannetje Plug  1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Plug?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Plug

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Plug

Aaltje Wafler
1836-????

Jan Plug
1871-1947

1896

Jannetje Kuit
1870-1949

Tijmen Plug
1903-1988
Gerrit Plug
1908-1995

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1871 lag rond de 15,3 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
  • De temperatuur op 15 april 1896 lag rond de 7,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 18 januari 1947 lag tussen 0,9 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
    • 27 april » Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, wordt in Rome zalig verklaard door paus Pius XII.
    • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Plug

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plug.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plug.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plug (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Thonis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-thonis/I45670.php : benaderd 24 september 2026), "Jan Plug (1871-1947)".