Parenteel van Jan Thonis » Jannes Doppenberg (1898-1965)

Persoonlijke gegevens Jannes Doppenberg 


Gezin van Jannes Doppenberg

Hij is getrouwd met Hentje van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1925 te Putten, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Hentje Doppenberg  1935-2010

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannes Doppenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannes Doppenberg

Jannes Doppenberg
1898-1965

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1898 lag rond de 1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
  • De temperatuur op 8 mei 1925 lag tussen 7,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
  • De temperatuur op 16 december 1965 lag tussen 1,8 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Eerste nieuwjaarsduik in de Noordzee bij Scheveningen, georganiseerd door zwemclub Residentie. De acht dappere deelnemers krijgen warme erwtensoep.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
    • 9 augustus » Singapore wordt onafhankelijk na de afsplitsing van Maleisië.
    • 10 november » Het beeld van Manneke Pis gestolen van zijn sokkel in België.
    • 21 december » Internationaal Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van rassendiscriminatie wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1887 » Joseph Frings, Duits kardinaal-aartsbisschop van Keulen († 1978)
  • 1889 » Thé Lau, Nederlands kunstschilder (overleden 1958)
  • 1895 » Babe Ruth, Amerikaans honkballer († 1948)
  • 1905 » Irmgard Keun, Duits romanschrijfster († 1982)
  • 1908 » Amintore Fanfani, Italiaans politicus († 1999)
  • 1911 » Ronald Reagan, 40e president van de Verenigde Staten († 2004)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doppenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Thonis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-thonis/I18772.php : benaderd 27 december 2025), "Jannes Doppenberg (1898-1965)".