De temperatuur op 19 juli 1906 lag tussen 11,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
Trouwdag 8 augustus 1924
De temperatuur op 8 augustus 1924 lag tussen 8,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Dag van overlijden 30 juli 1964
De temperatuur op 30 juli 1964 lag tussen 11,4 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Thonis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-thonis/I118654.php : benaderd 4 oktober 2026), "Willempje van de Bunt (1906-1964)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.