Jan Borren » Geertje Bos (1892-1978)

Persoonlijke gegevens Geertje Bos 


Gezin van Geertje Bos

Zij is getrouwd met Bessel de Wild.

Zij zijn getrouwd op 29 februari 1924 te Putten, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Bos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Bos

Evert Bos
1864-1943

Geertje Bos
1892-1978

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 december 1892 lag rond de -1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 29 februari 1924 lag tussen -7,5 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 17 november 1978 lag tussen 6,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Mariniers maken met een bliksemaanval een eind aan de gijzeling in het provinciehuis in Assen door Zuid-Molukkers.
    • 3 mei » De eerste spam via de mail is verstuurd.
    • 11 juli » Ongeluk met een tankwagen met propaangas bij camping Los Alfaques in Spanje. Bij de ontploffing komen 216 mensen om het leven, onder wie 10 Nederlanders en 36 Belgen.
    • 21 juli » In Bolivia wordt president Hugo Banzer afgezet door een staatsgreep onder leiding van legerleider Juan Pereda.
    • 20 september » Premier John Vorster van Zuid-Afrika maakt zijn aftreden bekend.
    • 27 november » Burgemeester van San Francisco George Moscone en stadsbestuurder en homorechtenactivist Harvey Milk worden vermoord door voormalig stadsbestuurder Dan White.
  • De temperatuur op 21 november 1978 lag tussen 3,5 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Utrechtse filmer Jos Stelling opent zijn Springhaver Theater aan de Springweg in Utrecht.
    • 28 februari » Bij de spoorbrug bij Westervoort botst de TEE Rembrandt op een lokale dieseltrein.
    • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
    • 16 maart » Aldo Moro wordt ontvoerd door de Rode Brigades.
    • 17 mei » In 's-Hertogenbosch wordt de eerste glasbak van Nederland geplaatst.
    • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.

De publicatie Jan Borren is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I3461.php : benaderd 22 oktober 2026), "Geertje Bos (1892-1978)".