De temperatuur op 2 april 1904 lag tussen 2,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
Trouwdag 22 november 1935
De temperatuur op 22 november 1935 lag tussen 2,6 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
Dag van overlijden 23 juni 1987
De temperatuur op 23 juni 1987 lag tussen 11,3 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I14552.php : benaderd 24 oktober 2026), "Gijsbert van Donkersgoed (1904-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.