Stamboom Hendriksen » Johanna VAN BORSSELEN (1372-1420)

Persoonlijke gegevens Johanna VAN BORSSELEN 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5

Gezin van Johanna VAN BORSSELEN

Zij is getrouwd met Floris III VAN HAAMSTEDE.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna VAN BORSSELEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna VAN BORSSELEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna VAN BORSSELEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. zeno deurvorst Web Site, Zeno Deurvorst, Johanna van Borselen
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: zeno deurvorst Web Site Stamboom: DEURVORST
    2. (Niet openbaar)
    3. apuijtterlinde Web Site, arie Uijtterlinde, Johanna van Borsselen
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage.com
      Familiesite: apuijtterlinde Web Site
      Familiestamboom: 11054021-6
    4. Stamboom Onno van Haeften Web Site, Onno van Haeften, Johanna Claesse van Borssele, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Stamboom Onno van Haeften Web Site Stamboom: Stamboom Onno van Haeften - 1509201
    5. Van Oosterzee Web Site, Christiaan van Oosterzee, Johanna Claesse van Borssele, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Van Oosterzee Web Site Stamboom: Van Oosterzee

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Gravin Jacoba (Beiers Huis) was van 1417 tot 1433 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1420: Bron: Wikipedia
      • 12 juni » Adolf I van Nassau-Siegen wordt opgevolgd door zijn broers Johan II “met de Helm”, Engelbrecht I en Johan III “de Jongere”.
      • 11 juli » In de Slag bij Sloten behalen de Schieringers met hulp van troepen van Jan van Beieren een belangrijke overwinning op de Geallieerden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VAN BORSSELEN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I6167.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna VAN BORSSELEN (1372-1420)".