(1) Hij is getrouwd met Cornelia Ariense van SEVENHOVEN.
Zij zijn getrouwd op 2 juni 1748 te Cattenbroek.
Pacht in 1752 een hofstede en 28 mergen land van Aletta Johanna van Noortwyck in Cattenbroek, akte van notaris J. van den Doorslagh te Utrecht d.d. 21-01-1752.Ze zijn in de kerk getrouwd op 14 juli 1748 te Nieuwkoop r.k.
In akte van Notaris Gijsbert Swartendijk te Woerden van 1 november 1768 wordt Pieter benoemd tot voogd over Gijsbert van den Houdijk, oud 13 jaar,
zoon van zijn zager Arie van den Houdijk. Vertrok met zijn vrouw in 1788 naar Montfoort.
Kind(eren):
(2) Hij is getrouwd met Annigje Janse de JONG.
Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1754 te Cattenbroek.
Op 2 oktober 1794 vindt voor Notaris Adriaan van Haeften te Montfoort de boedelscheiding plaats van de nalatenschap van Pieter Cornelisz Vendrig. Annigje Janse de Jong betaalt aan ieder van de drie in leven zijnde kinderen uit het huwelijk met Cornelia van Sevenhoven duizend gulden.Ze zijn in de kerk getrouwd op 27 oktober 1754 te Montfoort.
Op 25-10-1754 werd bij Notaris Gijsbert Swartendijk te Woerden een akte van Huwelijkse voorwaarden opgesteld.
Kind(eren):
Was schepen van Cattenbroek van 1761-1770. Pacht in 1752 een hofstede en 28 mergen land van Aletta Johanna van Noortwyck in Cattenbroek, akte van notaris J. van den Doorslagh te Utrecht d.d. 21-01-1752.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Pieter Cornelisz VENDRIG | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1748 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cornelia Ariense van SEVENHOVEN | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1754 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Annigje Janse de JONG | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.