Stamboom Ham en Dallinga » Pieter Reynst (1510-1573)

Persoonlijke gegevens Pieter Reynst 

  • Hij is geboren in het jaar 1510 in Amsterdam.
  • Beroep: askoper en zeepzieder.
  • Hij is overleden maart 1573 in Amsterdam, hij was toen 63 jaar oud.
  • Hij is begraven op 25 maart 1573 in Amsterdam.
  • Alternatief: Hij is begraven.

Gezin van Pieter Reynst

Hij is getrouwd met Tryn Syverts.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Reynst Pietersz Reynst  1540-1599 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Reynst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Reynst

Pieter Reynst
1510-1573


Tryn Syverts
????-1588


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1573: Bron: Wikipedia
    • 17 april » Slag bij Vlissingen, een zeeslag tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
    • 13 juli » Het Beleg van Haarlem eindigt met de overgave van de stad, waarna enkele duizenden soldaten en burgers werden geëxecuteerd. Het beleg geldt als een van de meest beruchte gebeurtenissen uit de Tachtigjarige Oorlog.
    • 23 augustus » Fernando Álvarez de Toledo, beter bekend als de hertog van Alva, arriveert in De Nederlanden.
    • 8 oktober » Alkmaars ontzet, de eerste Nederlandse overwinning gedurende de Tachtigjarige Oorlog.

Over de familienaam Reynst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reynst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reynst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reynst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham en Dallinga is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Ham, "Stamboom Ham en Dallinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ham-stamboom/I7970.php : benaderd 29 december 2025), "Pieter Reynst (1510-1573)".