Stamboom Ham en Dallinga » Fokke Klaas Groeneveld (1890-1965)

Persoonlijke gegevens Fokke Klaas Groeneveld 


Gezin van Fokke Klaas Groeneveld

Hij is getrouwd met Froukje Lemstra.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1914 te Sneek, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fokke Klaas Groeneveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fokke Klaas Groeneveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fokke Klaas Groeneveld

Fokke Klaas Groeneveld
1890-1965

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1890 lag rond de 6,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • De temperatuur op 13 juni 1914 lag tussen 14,2 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 9 oktober 1965 lag tussen 5,5 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Het Nederlandse kabinet-Marijnen valt door interne verdeeldheid over het omroepbeleid.
      • 25 mei » Roel van Duijn en anderen brengen een pamflet uit, dat geldt als het begin van de Provobeweging.
      • 29 mei » Bij wedstrijden in Walnut verbetert Harold Connolly voor de zevende en laatste keer het wereldrecord kogelslingeren. De Amerikaanse atleet komt ditmaal tot een afstand van 71,26 meter.
      • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
      • 4 december » Lancering van de bemande Gemini 7.
      • 22 december » Oprichting van de Oost-Duitse voetbalclub 1. FC Magdeburg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Groeneveld


    De publicatie Stamboom Ham en Dallinga is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk Ham, "Stamboom Ham en Dallinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ham-stamboom/I4520.php : benaderd 7 oktober 2026), "Fokke Klaas Groeneveld (1890-1965)".