Stamboom Ham en Dallinga » Hilletje Mosselman (1886-1921)

Persoonlijke gegevens Hilletje Mosselman 


Gezin van Hilletje Mosselman

Zij is getrouwd met Izaak Johannes van der Broek.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1908 te Nieuwe-Tonge, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilletje Mosselman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hilletje Mosselman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hilletje Mosselman

Hilletje Mosselman
1886-1921

1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 mei 1886 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • De temperatuur op 14 mei 1908 lag tussen 3,7 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • De temperatuur op 22 januari 1921 lag tussen 5,1 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mosselman


    De publicatie Stamboom Ham en Dallinga is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk Ham, "Stamboom Ham en Dallinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ham-stamboom/I3295.php : benaderd 6 oktober 2026), "Hilletje Mosselman (1886-1921)".