Parenteel van Geurt Jacobs » Aalt Gijsbertus van Asselt (1941-1992)

Persoonlijke gegevens Aalt Gijsbertus van Asselt 


Gezin van Aalt Gijsbertus van Asselt

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 september 1964 te Putten, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aalt Gijsbertus van Asselt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aalt Gijsbertus van Asselt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aalt Gijsbertus van Asselt

Aalt Gijsbertus van Asselt
1941-1992

1964
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1941 lag tussen 11,4 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 22 juni » Nazi-Duitsland begint Operatie Barbarossa, de grootste militaire onderneming in de geschiedenis, tegen de Sovjet-Unie.
    • 1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
    • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
    • 25 november » De U-boot U 331 vernietigt het Britse slagschip HMS Barham met drie torpedo's in de Middellandse Zee.
  • De temperatuur op 11 september 1964 lag tussen 15,4 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Ontmoeting tussen Paus Paulus VI en patriarch Athenagoras I van Constantinopel in Jeruzalem. Het is de eerste ontmoeting tussen de leiders van de rooms-katholieke en Orthodoxe Kerk sinds 1439.
    • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
    • 30 juni » In Amsterdam worden "Happenings" gehouden rond "Het Lieverdje"; het ontstaan van de provo's.
    • 2 augustus » Noord-Vietnam vuurt op een Amerikaans oorlogsschip in de Golf van Tonkin (het Tonkin-incident).
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
  • De temperatuur op 5 november 1992 lag tussen 8,4 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Nederland treedt het Nieuw Burgerlijk Wetboek in werking. Er is 45 jaar aan gewerkt.
    • 20 februari » Schaatser Bart Veldkamp rijdt tijdens de Olympische winterspelen in Albertville naar goud op de 10.000 meter. Het is voor die editie de enige gouden medaille voor Nederland.
    • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
    • 17 juli » Het Slowaakse deelstaatparlement neemt een resolutie aan over de onafhankelijkheidsverklaring.
    • 7 oktober » Abimael Guzmán, de leider van de Peruviaanse maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, wordt door een militaire rechtbank na een proces achter gesloten deuren veroordeeld tot levenslange celstraf wegens hoogverraad.
    • 24 oktober » De Canadese honkbalclub Toronto Blue Jays wint als eerste Canadese club (en tevens voor de eerste keer in de clubgeschiedenis) de World Series.
  • De temperatuur op 10 november 1992 lag tussen 6,1 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Dirk Frimout vertrekt met de Space Shuttle Atlantis, als eerste Belgische ruimtevaarder.
    • 28 april » In Den Haag wordt het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer in gebruik genomen.
    • 29 april » Het Oekraïens voetbalelftal speelt de allereerste officiële interland uit de geschiedenis. In Oezjhorod verliest de ploeg met 3-1 van Hongarije, onder meer door twee treffers van Feyenoord-aanvaller József Kiprich.
    • 2 mei » Ondertekening te Porto van de overeenkomst betreffende de EER.
    • 14 oktober » De Haagsche Academie voor Internationaal Recht ontvangt de Félix Houphouët-Boigny-Vredesprijs 1992, een belangrijke onderscheiding van de Unesco, de VN-organisatie voor onderwijs, wetenschap en cultuur.
    • 19 november » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties kondigt een wapenembargo af tegen het door geweld verscheurde Liberia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gijsbertus van Asselt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I8779.php : benaderd 18 oktober 2026), "Aalt Gijsbertus van Asselt (1941-1992)".