Parenteel van Geurt Jacobs » Aalt van Voorst (1876-1954)

Persoonlijke gegevens Aalt van Voorst 


Gezin van Aalt van Voorst

Hij is getrouwd met Maasje van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1907 te Putten, hij was toen 30 jaar oud.

#
REFN 7#
Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 maart 1907 te Putten, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Trijntje van Voorst  1908-2001 
  2. Jan van Voorst  1913-2000 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aalt van Voorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aalt van Voorst

Aalt van Voorst
1876-1954

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1876 lag rond de 9,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 29 maart 1907 lag tussen 0,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 15 mei 1954 lag tussen 6,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
    • 23 augustus » Vliegtuigongeluk in zee bij Bergen (Noord-Holland) met 21 doden tot gevolg.
    • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
    • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Voorst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I8466.php : benaderd 13 oktober 2026), "Aalt van Voorst (1876-1954)".