Parenteel van Geurt Jacobs » Gerrit van de Pol (1909-1963)

Persoonlijke gegevens Gerrit van de Pol 


Gezin van Gerrit van de Pol

Hij is getrouwd met Jannetje van den Bor.

Zij zijn getrouwd op 4 maart 1927 te Barneveld, hij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit van de Pol?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Gerrit van de Pol

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit van de Pol


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 februari 1909 lag tussen -1,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 4 maart 1927 lag tussen 4,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • De temperatuur op 7 oktober 1963 lag tussen 3,4 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 17 februari » In Graft treden Ard Schenk en Kees Verkerk voor het eerst tegen elkaar in het strijdperk.
      • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
      • 11 juni » De boeddhistische monnik Thich Quang Duc laat zichzelf verbranden als ultiem protest tegen de vervolging van boeddhisten in Zuid-Vietnam. Veel monniken zouden dit voorbeeld volgen.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 24 november » In Dallas wordt Lee Harvey Oswald doodgeschoten door Jack Ruby. Het incident is live op televisie te zien.
      • 22 december » Er ontstaat brand op het schip de Johan van Oldenbarnevelt - dan bekend staand als TSMS Lakonia, waardoor deze in de loop van de nacht afbrandt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Pol


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I56394.php : benaderd 19 oktober 2026), "Gerrit van de Pol (1909-1963)".