Parenteel van Geurt Jacobs » Hendrica van Veluw (1933-1997)

Persoonlijke gegevens Hendrica van Veluw 


Gezin van Hendrica van Veluw

Zij is getrouwd met Ari‰n van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1959 te Stoutenburg, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrica van Veluw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrica van Veluw

Hendrica van Veluw
1933-1997

1959

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1933 lag tussen -0,2 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 21 mei 1959 lag tussen 11,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Alaska ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 49e staat.
    • 26 januari » Benoeming van Petrus Moors tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 9 maart » Barbie, modepop van Mattel, wordt geïntroduceerd.
    • 17 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, vlucht naar India. Hij steekt op 31 maart de grens over.
    • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
    • 27 augustus » Openingsceremonie van de derde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Chicago.
  • De temperatuur op 19 mei 1997 lag tussen 14,5 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De Nigeriaanse politie pakt ex-minister Olu Falae op in verband met recente bomaanslagen in Lagos.
    • 15 januari » Vakbondsacties in Zuid-Korea lopen uit op een massale vechtpartij met de politie.
    • 21 januari » Ivo van Hove wordt benoemd tot leider van het Holland Festival. Hij volgt directeur Jan van Vlijmen op.
    • 14 maart » Kang Ling, Chinees autocoureur
    • 28 maart » Rijkswachters en betogende arbeiders van het failliete Waalse staalbedrijf Forges de Clabecq gaan elkaar te lijf op de E19-snelweg ten zuiden van Brussel.
    • 28 maart » Zaïrese rebellen maken de verovering bekend van opnieuw een belangrijke stad, Kasenga, op de grens met Zambia in de mijnbouwprovincie Shaba.
  • De temperatuur op 24 mei 1997 lag tussen 5,9 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Herbert Neumann keert terug in het Nederlandse voetbal. De Duitse trainer tekent een contract voor twee seizoenen bij de Bredase eredivisieclub NAC, als opvolger van Wim Rijsbergen.
    • 31 maart » Martina Hingis lost Steffi Graf na achttien weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Zwitserse moet die positie na tachtig weken afstaan aan haar Amerikaanse collega Lindsay Davenport.
    • 26 april » Bjarne Riis wint de 32ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 8 juli » Bij een busongeluk in Egypte (Aswan) komen 8, meest jonge, Nederlandse toeristen om het leven.
    • 29 augustus » Ontslag van de Nederlander Herman Münninghoff als bisschop van Jayapura in Indonesië.
    • 29 september » Oprichting van de rooms-katholieke Missio sui juris Oezbekistan, de Missio sui juris Tadzjikistan en de Missio sui juris Turkmenistan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Veluw


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I3949.php : benaderd 9 oktober 2026), "Hendrica van Veluw (1933-1997)".