Parenteel van Geurt Jacobs » Gerrit Blom (1898-1989)

Persoonlijke gegevens Gerrit Blom 


Gezin van Gerrit Blom

Hij is getrouwd met Johanna de Boer.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1921 te Putten, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Zwerus Blom  1922-1998 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Hendrik Blom  1926-1929
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)
  11. (Niet openbaar)
  12. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Blom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1898 lag rond de 11,3 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 25 november 1921 lag tussen -5,1 °C en 4,1 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
  • De temperatuur op 14 oktober 1989 lag tussen 7,3 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Ante Marković wordt premier van Joegoslavië.
    • 1 februari » De eerste aflevering van de Vlaamse televisieserie Samson en Gert wordt uitgezonden.
    • 17 augustus » De tuchtcommissie van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie schorst sprinter Achmed de Kom voor achttien maanden, waarvan tien voorwaardelijk, omdat hij tijdens de nationale titelstrijd in Hengelo een vrouwelijk jurylid heeft geslagen.
    • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
    • 19 oktober » Vier vermeende IRA-terroristen, bijgenaamd de Guildford Four, worden vrijgelaten na vijftien jaar onschuldig in de gevangenis te hebben gezeten.
    • 28 december » De Angolese verzetsorganisatie UNITA dreigt een grootscheeps offensief te lanceren als de linkse MPLA-regering in Luanda niet bereid is tot onderhandelingen.
  • De temperatuur op 19 oktober 1989 lag tussen 9,3 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De eerste aflevering van de Vlaamse televisieserie Samson en Gert wordt uitgezonden.
    • 3 februari » Dictator Alfredo Stroessner van Paraguay wordt afgezet door de legerleiding onder leiding van generaal Andrés Rodríguez en vlucht naar Brazilië.
    • 18 februari » In Algerije wordt het Front Islamique du Salut (FIS) opgericht.
    • 1 juli » Het nieuwe militaire regime in Soedan, geleid door parachutisten-generaal Omar al-Bashir, schort met onmiddellijke ingang alle burgerlijke vrijheden op, verbiedt politieke partijen en stelt een onbeperkte avondklok in.
    • 18 augustus » De Colombiaanse presidentskandidaat en senator Luis Carlos Galán wordt bij een verkiezingsbijeenkomst in Soacha, 32 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Bogota, doodgeschoten als hij op het podium staat.
    • 21 oktober » Bisschopswijding van de Nederlander Diogo Reesink, bisschop van Almenara in Brazilië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Blom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I29457.php : benaderd 9 mei 2025), "Gerrit Blom (1898-1989)".