De temperatuur op 18 november 1915 lag tussen -2,4 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
Trouwdag 12 augustus 1938
De temperatuur op 12 augustus 1938 lag tussen 14,1 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
Dag van overlijden 22 februari 2007
De temperatuur op 22 februari 2007 lag tussen 4,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 januari » Vietnam wordt lid van de Wereldhandelsorganisatie, als 150ste.
23 maart » Bij de strijd in de Congolese hoofdstad Kinshasa tussen het regeringsleger en troepen loyaal aan oud-rebellenleider en voormalig vicepresident Jean-Pierre Bemba vallen naar schatting zestig doden.
15 april » Joshua Chelenga wint de marathon van Rotterdam in een tijd van 2.08.21
10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
Dag van begraven 26 februari 2007
De temperatuur op 26 februari 2007 lag tussen 5,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
23 maart » Bij de strijd in de Congolese hoofdstad Kinshasa tussen het regeringsleger en troepen loyaal aan oud-rebellenleider en voormalig vicepresident Jean-Pierre Bemba vallen naar schatting zestig doden.
16 april » Bij een schietpartij op de Virginia Polytechnic Institute and State University in Blacksburg, Virginia vinden 33 mensen de dood.
19 mei » Chelsea wint in het nieuwe Wembleystadion de FA Cup met 1-0 na verlenging van Manchester United.
1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
28 juli » De 83ste 24 uur van Spa-Francorchamps wordt gehouden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I20882.php : benaderd 13 februari 2026), "Johanna Berendina van Keulen (1915-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.