De temperatuur op 8 augustus 1968 lag tussen 14,1 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
22 januari » Première van de musical Jacques Brel is alive and well and living in Paris in New York.
11 februari » De Nederlandse schaatser Tonny Ferwerda vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst hij 34205,15 m.
3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
12 oktober » Equatoriaal-Guinea wordt onafhankelijk van Spanje.
Dag van overlijden 14 januari 2008
De temperatuur op 14 januari 2008 lag tussen 2,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
20 april » PSV wordt voor de vierde keer op rij landskampioen voetbal. Het is de 21e in de clubhistorie.
24 mei » Opening van Bengaluru International Airport, het nieuwe vliegveld van Bangalore, India.
21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
20 juli » Opening van de Energieteam Arena in de Duitse stad Paderborn.
21 augustus » De Nederlandse waterpolodames winnen goud op de Olympische Spelen in Peking.
31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.
Dag van begraven 19 januari 2008
De temperatuur op 19 januari 2008 lag tussen 9,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 15,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » De Nederlandse politieke partij Lijst Pim Fortuyn houdt op te bestaan.
4 januari » De wedstrijdorganisatie van de Dakar-rally maakte bekend dat de Dakar-rally editie 2008 niet doorgaat. Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de wedstrijd dat deze niet doorgaat.
10 juni » Tom Boonen wordt betrapt op het gebruik van cocaïne bij een dopingcontrole buiten de competitie.
11 oktober » Op station Gouda botsen een omgeleide Thalys-trein en de intercity Den Haag - Groningen tegen elkaar waardoor het treinverkeer rond Gouda wordt gestremd.
3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
31 december » De Europese Unie stuurt zes marineschepen naar Somalië om te helpen bij de bestrijding van piraterij in de Golf van Aden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I130910.php : benaderd 31 december 2025), "Gerrit Cornelis van den Bor (1946-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.