Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee » Maaijke in 't VELT (-1765)

Persoonlijke gegevens Maaijke in 't VELT 

Bron 1

Gezin van Maaijke in 't VELT

Zij is getrouwd met Cornelis MOLENDIJK.Bron 4

Zij zijn op 9 april 1761 te Dubbeldam in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1761 te Dubbeldam.


Kind(eren):

  1. Luijckje MOLENDIJK  1763-????
  2. Arie MOLENDIJK  1764-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maaijke in 't VELT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maaijke in 't VELT

Maaijke in 't VELT
-1765

1761

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GeneaNet / Max Mesman
  2. Doopboek van Dubbeldam
  3. Aangifte bij de Gaarder
  4. CD dopen van Zuid-Holland

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam In 't VELT


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
LvH, "Genealogie Van Eck op Goeree Overflakkee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-eck/I867.php : benaderd 30 december 2025), "Maaijke in 't VELT (-1765)".