Genealogie Scheffer » Johanna Elisabeth Rollman (1902-)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Rollman 


Gezin van Johanna Elisabeth Rollman

Zij is getrouwd met Petrus Scheffer.

Zij zijn op 28 februari 1922 te Amsterdam in ondertrouw gegaan.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1922 te Amsterdam, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3

Getuige: JOHANNES ROLLMAN, 28 JAAR, VUURSTOKER, BROEDER DER ECHTGENOOTE;HERMANUS JOHANNES GERHARDUS HEIMENS, 70 JAAR, ZONDER BEROEP;BEIDE WONENDE TE AMSTERDAM

Het echtpaar is gescheiden 16 december 1931 te Amsterdam.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Rollman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Rollman

Johanna Elisabeth Rollman
1902-

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bijlage huwelijksregister Amsterdam, Reg.6 Folie 83
  2. Bijlage huwelijksregister Amsterdam, akte 98
  3. Huwelijksregister Amsterdam, akte 166
  4. Huwelijksregister Amsterdam, akte 166

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1902 lag tussen 3,9 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 15 maart 1922 lag tussen 4,4 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rollman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rollman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rollman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rollman (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Scheffer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Steven Scheffer, "Genealogie Scheffer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-scheffer/I149.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Elisabeth Rollman (1902-)".