Gebert Wereld » Hans Martin Gebert (1686-????)

Persoonlijke gegevens Hans Martin Gebert 

  • Hij is geboren op 15 oktober 1686 in Ehingen, Baden-Württemberg, Deutschland.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (11) toen kind (Dorothea Gebert) werd geboren (10 februari 1698).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (15) toen kind (Johannes Peter Gebert) werd geboren (17 april 1702).

  • Hij is overleden in .
  • Een kind van Hans Martin Gebhardt en Anna Maria Hammel

Gezin van Hans Martin Gebert

Waarschuwing Let op: Partner (Maria Ursula Bohnenstengel) is 39 jaar jonger.

(1) Hij heeft/had een relatie met Maria Ursula Bohnenstengel.


Kind(eren):



(2) Hij had een relatie met Catharina Straub.


Kind(eren):

  1. Dorothea Gebert  1698-????
  2. Hans Gebert  1714-1789 
  3. Johann Martin Gebert  1717-1786 
  4. Catharina Gebert  1718-1775
  5. Benedict Gebert  1723-1783

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hans Martin Gebert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hans Martin Gebert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hans Martin Gebert


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gebert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gebert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gebert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gebert (onder)zoekt.

    De publicatie Gebert Wereld is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Gebert, "Gebert Wereld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gebert-wereld/P177.php : benaderd 30 december 2025), "Hans Martin Gebert (1686-????)".