(1) Elle est mariée à Reijnen.
Ils se sont mariés
(2) Elle est mariée à Wilhelmus Menting (op Eulink).
L'autorisation pour le mariage a été obtenu le 22 décembre 1786 à Driel.
Ils se sont mariés le 7 janvier 1787 à Driel (Heteren), elle avait 37 ans.Source 1Zie ook: Toegangsnummer: 0176. Retroacte Burgelijke stand. Inverntarisnummer: 651.3. Pagina 17. Volgnummer op pagina: 5Ils se sont mariés à l'église le 8 janvier 1787 à Eijmeren, elle avait 37 ans.
In de huwelijksbijlagen van het huwelijk van Jan (Johannes) Menting met Henrica Berns staat in het doodsextraxt van zijn moeder, Engelina Lauren(t)se, dat ze een gewezen huisvrouw is van Willem Menting, begraven in Driel 12-07-1807. Hierin is de naam Jansen doorgehaald en vervangen door Laurense.
Bron: Historische Kring Kesteren.
Wilhelmus Menting ook geschreven als Wilhelmus Mentink
Getuige: Gerardus Jansen
Getuige: Maria Struijk
Bruidegom/bruid: Engel Laurensen
Bruidegom/bruid: Wilhelmus Mentink
Gebeurtenis: Trouwen
Datum: 08-01-1787
Religie: Rooms Katholiek
Gebeurtenisplaats: Eijmeren. Documenttype: DTB Trouwen. Erfgoedinstelling: Gelders Archief: Plaats instelling: Arnhem. Collectiegebied: Gelderland: Archief: 0176. Registratienummer: 651.3. Registratiedatum: 08-01-1787. Akteplaats: Eijmeren.
Collectie
Eijmeren
Enfant(s):
In de huwelijksbijlagen van het huwelijk van Jan (Johannes) Menting met Henrica Berns staat in het doodsextraxt van zijn moeder, Engelina Lauren(t)se, dat ze een gewezen huisvrouw is van Willem Menting, begraven in Driel 12-07-1807. Hierin is de naam Jansen doorgehaald en vervangen door Laurense.
Bron: Historisch Kring Kesteren.
Daarnaast wordt ook de naam als Laurensen, Lourenssenen en laurentse geschreven
grand-parents
parents
frères/soeurs
enfants
Engelina Laurensen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Reijnen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1787 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wilhelmus Menting (op Eulink) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||