Emigranten » Thomas Cornelis Nootenboom (1904-1904)

Persoonlijke gegevens Thomas Cornelis Nootenboom 


Gezin van Thomas Cornelis Nootenboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas Cornelis Nootenboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thomas Cornelis Nootenboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas Cornelis Nootenboom

Thomas Cornelis Nootenboom
1904-1904


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. sourcenumber 136
    2. sourcenumber 90

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 augustus 1904 lag tussen 6,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • De temperatuur op 20 augustus 1904 lag tussen 6,3 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nootenboom


    De publicatie Emigranten is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jim Joosten, "Emigranten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/emigranten/I6160.php : benaderd 9 oktober 2026), "Thomas Cornelis Nootenboom (1904-1904)".