Emigranten » Claas Ewouts van Saarloos

Persoonlijke gegevens Claas Ewouts van Saarloos 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 november 2024.

Gezin van Claas Ewouts van Saarloos

Hij is getrouwd met Theuntie Harmens van Ramsdonk.

Toestemming voor het huwelijk is 13 oktober 1697 verkregen te Hooge en Lage Zwaluwe, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3QSQ-G9QJ-HVFM?i=132

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claas Ewouts van Saarloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claas Ewouts van Saarloos


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hooge en Lage Zwaluwe, marriages Dutch Reformed 1695-1772

Over de familienaam Van Saarloos


De publicatie Emigranten is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jim Joosten, "Emigranten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/emigranten/I10023.php : benaderd 28 december 2025), "Claas Ewouts van Saarloos".