Dreyer-boom » Andrew Kerr Marais (1909-1951)

Persoonlijke gegevens Andrew Kerr Marais 


Gezin van Andrew Kerr Marais

Hij is getrouwd met Viola Alethea Snyman.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1940 te Cape Town Cape South Africa, hij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andrew Kerr Marais?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1951 lag tussen 14,1 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
    • 15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
    • 29 juni » Priesterwijding van de broers Joseph en Georg Ratzinger in Freising door kardinaal Michael von Faulhaber.
    • 17 juli » Prins Boudewijn wordt Koning der Belgen.
    • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
    • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Marais

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marais.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marais.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marais (onder)zoekt.

De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I21668.php : benaderd 2 mei 2025), "Andrew Kerr Marais (1909-1951)".