Dreyer-boom » Elisabeth Jacoba Margaretha Marx (1895-1971)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jacoba Margaretha Marx 


Gezin van Elisabeth Jacoba Margaretha Marx

Zij is getrouwd met Lukas Gerhardus Dreyer.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1915 te Johannesburg, Transvaal, South Africa, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. lukas Gerhardus Dreyer  1918-1983 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jacoba Margaretha Marx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Jacoba Margaretha Marx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jacoba Margaretha Marx


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1895 lag rond de -7,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • De temperatuur op 20 april 1915 lag tussen 3,3 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • De temperatuur op 19 maart 1971 lag tussen 6,0 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
      • 27 februari » De eerste abortuskliniek van Nederland (het Mildredhuis in Arnhem) start met het uitvoeren van abortus provocatus.
      • 8 maart » Joe Frazier verslaat bij het wereldkampioenschap zwaargewicht boksen Cassius Clay.
      • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
      • 18 mei » Opening van sport- en evenementenhal Scandinavium in de Zweedse stad Göteborg.
      • 23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1880 » Franz Marc, Duits schilder († 1916)
    • 1889 » Siegfried Kracauer, Duits schrijver, journalist, socioloog, cultuurcriticus en filmtheoreticus († 1966)
    • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
    • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
    • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
    • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Marx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marx (onder)zoekt.

    De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I14479.php : benaderd 18 oktober 2026), "Elisabeth Jacoba Margaretha Marx (1895-1971)".