Dreyer-boom » Aletta Sophia Wessels (1917-1933)

Persoonlijke gegevens Aletta Sophia Wessels 

  • Zij is geboren in het jaar 1917.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (13 juni 1932) lag beneden de 16 jaar (15).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (15) toen kind (Roelof Petrus Gerhardus Dreyer) werd geboren (30 mei 1932).

  • Zij is overleden op 23 februari 1933 in Standerton Vrystaat South Africa, zij was toen 16 jaar oud.
    Oorzaak: Enteric fever
  • Zij is begraven in Standerton.

Gezin van Aletta Sophia Wessels

Zij is getrouwd met Roelof Petrus Gerhardus Dreyer.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1932 te Standerton, Transvaal, South Africa, zij was toen 15 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aletta Sophia Wessels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aletta Sophia Wessels

Aletta Sophia Wessels
1917-1933

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juni 1932 lag tussen 12,6 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
  • De temperatuur op 23 februari 1933 lag tussen -5,5 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wessels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wessels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wessels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wessels (onder)zoekt.

De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I14431.php : benaderd 31 december 2025), "Aletta Sophia Wessels (1917-1933)".