Dreyer-boom » Helena Johanna Loubser (1876-1946)

Persoonlijke gegevens Helena Johanna Loubser 


Gezin van Helena Johanna Loubser

Waarschuwing Let op: Partner (Jan Christoffel Hofmeijer) is 50 jaar ouder.

(1) Zij is getrouwd met Jan Christoffel Hofmeijer.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1893 te Cape Town Cape South Africa, zij was toen 17 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Daniel Ferdinand Jacobus Immelman.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1902 te Cape Town Cape South Africa, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Johanna Loubser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Johanna Loubser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Johanna Loubser


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 april 1876 lag rond de 11,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
      • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
      • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 25 maart 1902 lag tussen 4,6 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • De temperatuur op 18 september 1946 lag tussen 10,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 14,2 mm neerslag gedurende 7,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
      • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
      • 22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
      • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
      • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Loubser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loubser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loubser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loubser (onder)zoekt.

    De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I14108.php : benaderd 24 oktober 2026), "Helena Johanna Loubser (1876-1946)".