Dreyer-boom » Johanna Aletta (Joanie) Dreyer (1930-2009)

Persoonlijke gegevens Johanna Aletta (Joanie) Dreyer 


Gezin van Johanna Aletta (Joanie) Dreyer

Zij is getrouwd met Jurie Johan Taljaard.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1951 te Somerset West, Cape Province, South Africa, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Aletta (Joanie) Dreyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Aletta (Joanie) Dreyer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Aletta (Joanie) Dreyer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 november 1930 lag tussen 6,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
      • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • De temperatuur op 6 maart 1951 lag tussen -3.3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0.1 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
      • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
      • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
      • 23 juni » De staat Washington in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Seattle, het Bisdom Spokane en het nieuwe Bisdom Yakima
      • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
      • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
    • De temperatuur op 25 mei 2009 lag tussen 9,1 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag gedurende 0.4 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Een vliegtuig met 155 passagiers dreigt direct na het opstijgen te crashen in New York ten gevolge van een aanvaring met vogels in beide motoren. De piloot, Captain Chesley "Sully" Sullenberger landt in de Hudson, waardoor alle passagiers overleven en New York een ramp bespaard blijft.
      • 30 juni » Yemenia-vlucht 626, een Airbus A310 van de Jemenitische vliegmaatmaatschappij Yemenia, crasht met 153 mensen aan boord bij de eilandengroep Comoren voor de Afrikaanse oostkust. Een meisje van 14 overleeft op wonderbaarlijke wijze het ongeluk.
      • 23 juli » IJsland vraagt officieel het lidmaatschap van de Europese Unie aan.
      • 23 juli » Twee werken van Mozart worden door de Stichting Mozarteum Salzburg ontdekt.
      • 4 augustus » In Nederland valt de eerste dode als gevolg van de Mexicaanse griep; een jongen van 17 jaar, die al ernstig ziek was toen hij de griep kreeg.
      • 29 september » 190km ten zuidwesten van de Samoa-eilanden vindt een aardbeving plaats van 8,0 op de Schaal van Richter. Er ontstaat een tsunami die zeker aan 189 mensen het leven kost.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2008 » Rodolfo Carbone (79), Braziliaans voetballer
    • 2009 » Haakon Lie (103), Noors politicus
    • 2009 » Tajudeen Abdul-Raheem (±48), Keniaans politiek activist
    • 2009 » Franz Soronics (88), Oostenrijks politicus
    • 2009 » Will Schutz (47), Amerikaans acteur
    • 2010 » Siphiwo Ntshebe (35), Zuid-Afrikaans tenor

    Over de familienaam Dreyer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dreyer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dreyer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dreyer (onder)zoekt.

    De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I13691.php : benaderd 4 mei 2025), "Johanna Aletta (Joanie) Dreyer (1930-2009)".