Dreyer-boom » Johanna Sophia Catharina Dreyer (1886-1970)

Persoonlijke gegevens Johanna Sophia Catharina Dreyer 


Gezin van Johanna Sophia Catharina Dreyer

Zij is getrouwd met Dirk Jacobus de Beer.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1902 te Pietersburg, Transvaal, South Africa, zij was toen 16 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Sophia Catharina Dreyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Sophia Catharina Dreyer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1886 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 44 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 14 juli 1902 lag tussen 10,5 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (83%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 9 augustus 1970 lag tussen 12,3 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 24 april » De eerste Chinese kunstmaan wordt gelanceerd.
    • 8 mei » Het Beatles-album Let It Be komt uit.
    • 19 augustus » De eerste officiële competitiewedstrijd van de fusieclub FC Utrecht in de eredivisie eindigt in een 4-1 nederlaag in De Kuip tegen Feyenoord.
    • 11 november » Middenvelder Johan Neeskens maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen de DDR.
    • 17 november » De Lunokhod 1 landt op de Maan. Het is de eerste op afstand bestuurde robot die op een ander hemellichaam landt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dreyer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dreyer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dreyer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dreyer (onder)zoekt.

De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I12753.php : benaderd 7 oktober 2026), "Johanna Sophia Catharina Dreyer (1886-1970)".