Dreyer-boom » Martha Maria Elizabeth Dreyer (1917-1918)

Persoonlijke gegevens Martha Maria Elizabeth Dreyer 


Gezin van Martha Maria Elizabeth Dreyer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Maria Elizabeth Dreyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Maria Elizabeth Dreyer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Maria Elizabeth Dreyer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 april 1917 lag tussen 0,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    • De temperatuur op 16 januari 1918 lag tussen -0,8 °C en 0,8 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 40,3 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
      • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dreyer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dreyer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dreyer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dreyer (onder)zoekt.

    De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I12736.php : benaderd 14 oktober 2026), "Martha Maria Elizabeth Dreyer (1917-1918)".