Dreyer-boom » Susara Johanna Dreyer (1933-2011)

Persoonlijke gegevens Susara Johanna Dreyer 


Gezin van Susara Johanna Dreyer

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1955 te Brakpan, Transvaal, South Africa, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susara Johanna Dreyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Susara Johanna Dreyer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Susara Johanna Dreyer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 december 1933 lag tussen -9,5 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -4,9 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
      • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    • De temperatuur op 16 juli 1955 lag tussen 17,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 3 september » Opening van het Estadio Ramón de Carranza in de Spaanse stad Cadiz.
      • 22 november » De eerste Russische waterstofbom wordt tot ontploffing gebracht.
    • De temperatuur op 6 september 2011 lag tussen 13,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 27,0 mm neerslag gedurende 13,0 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Het Internationaal Olympisch Comité schorst het Ghanees nationaal olympisch comité vanwege politieke bemoeienis. Eerder werd Koeweit om dezelfde reden geschorst.
      • 13 februari » Schaatsster Ireen Wüst is voor de tweede keer wereldkampioen allround geworden in Calgary.
      • 21 mei » Bij wedstrijden in Halle scherpt de Duitse atlete Betty Heidler het wereldrecord kogelslingeren (78,30 meter) van haar Poolse collega Anita Włodarczyk aan tot 79,42 meter.
      • 28 mei » FC Barcelona wint de Champions League. In Wembley Stadium in Londen winnen zij met 3-1 in de finale van Manchester United FC. Edwin van der Sar speelt in deze wedstrijd zijn 601ste en laatste officiële wedstrijd in het betaalde voetbal.
      • 6 augustus » In Tottenham en andere Londense wijken breken rellen uit nadat een 29-jarige inwoner wordt doodgeschoten tijdens een vuurgevecht met de politie.
      • 30 december » Justitie in Polen klaagt 78 voetbalfans aan, van onder meer Lech Poznan (hoogste divisie) en Zawisza Bydgoszcz (tweede divisie), wegens het organiseren en houden van gevechten rond voetbalwedstrijden en het deelnemen aan een criminele organisatie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dreyer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dreyer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dreyer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dreyer (onder)zoekt.

    De publicatie Dreyer-boom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I12057.php : benaderd 29 december 2025), "Susara Johanna Dreyer (1933-2011)".