Stamboom Drenth » Maria Adaucta Johanna Grol (1914-)

Persoonlijke gegevens Maria Adaucta Johanna Grol 

  • Zij is geboren op 26 augustus 1914 in Oude Pekela.Bron 1

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (17 februari 1920) lag beneden de 16 jaar (5).

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 januari 2020.

Gezin van Maria Adaucta Johanna Grol

(1) Zij is getrouwd met Gerhardus Bernardus Marianes Savenije.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1920 te Sappemeer, zij was toen 5 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Adaucta Johanna Grol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS, akte 181
  2. BS, akte 5

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1914 lag tussen 13,0 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Grol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Grol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Grol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Grol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Drenth is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.M.W.Vork-Drenth, "Stamboom Drenth", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/drenth_stamboom/I6337.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Adaucta Johanna Grol (1914-)".