Stamboom Drenth » Johannes Josephus Harmannus Bodewes (1902-1952)

Persoonlijke gegevens Johannes Josephus Harmannus Bodewes 


Gezin van Johannes Josephus Harmannus Bodewes

Hij is getrouwd met Martha Grada Catharina Wilkens.

Zij zijn getrouwd op 3 september 1935 te Groningen, hij was toen 33 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josephus Harmannus Bodewes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josephus Harmannus Bodewes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Josephus Harmannus Bodewes

Martha Kuiper
1852-1923

Johannes Josephus Harmannus Bodewes
1902-1952

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS, akte 183
    2. BS gem.Onstwedde, akte 105
    3. BS, akte 655

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juni 1902 lag tussen 6,9 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (73%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 3 september 1935 lag tussen 10,4 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • De temperatuur op 1 september 1952 lag tussen 12,3 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
      • 3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
      • 2 september » Het kabinet-Drees II volgt het kabinet-Drees I op.
      • 23 september » Richard Nixon houdt zijn "Checkers"-toespraak (genoemd naar zijn cockerspaniël Checkers)
      • 20 oktober » De Britten roepen in Kenia noodtoestand uit. De Mau Mau-opstand begint.
      • 3 december » Benoeming van de Nederlander Martin Lucas tot internuntius in India als opvolger van Leo Kierkels.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bodewes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bodewes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bodewes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bodewes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Drenth is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    C.M.W.Vork-Drenth, "Stamboom Drenth", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/drenth_stamboom/I4246.php : benaderd 29 september 2026), "Johannes Josephus Harmannus Bodewes (1902-1952)".