Stamboom Drenth » Johanna Bernhardina Bos (1907-1987)

Persoonlijke gegevens Johanna Bernhardina Bos 


Gezin van Johanna Bernhardina Bos

Zij is getrouwd met Gerardus Henderikus Benedictus Wortelboer.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1935 te Groningen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Bernhardina Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS, akte 1655
  2. stamboom Fischer-Sandker
  3. BS, akte 204

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1907 lag tussen 4,2 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
  • De temperatuur op 3 januari 1987 lag tussen -5,6 °C en 5,2 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 30 april » De presidenten van Zambia, Angola en Zaïre tekenen een akkoord om de 1.340 kilometer lange Benguelaspoorlijn, die vanuit Zambia naar de Angolese havenstad Lobito loopt, weer in gebruik te nemen.
    • 17 augustus » Steffi Graf lost Martina Navrátilová na negentig weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters, en de Duitse houdt bijna vier jaar stand.
    • 19 augustus » Bloedbad in Hungerford.
    • 5 november » Prinses Juliana opent de weg over de Oosterscheldekering (rijksweg 57), een elf kilometer lange verbindingsweg tussen Walcheren en de randstad. Mede door de aanleg van een speciaal windwaarschuwingssysteem bedroegen de kosten van de weg zo'n 93 miljoen gulden.
    • 18 november » In een eindrapport legt het Amerikaans Congres de verantwoordelijkheid voor het Iran-Contraschandaal bij president Ronald Reagan.
    • 29 november » Een Boeing 707 van Korean Air explodeert boven de grens van Thailand en Birma, waarbij 115 mensen omkomen. Het betrof een terroristische daad van Noord-Korea.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Drenth is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.M.W.Vork-Drenth, "Stamboom Drenth", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/drenth_stamboom/I3613.php : benaderd 3 oktober 2026), "Johanna Bernhardina Bos (1907-1987)".