De temperatuur op 7 augustus 1917 lag tussen 11,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 13,1 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
Trouwdag 29 maart 1969
De temperatuur op 29 maart 1969 lag tussen -5,5 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 maart » John Lennon en Yoko Ono beginnen aan hun eerste zogenoemde Bed-In for Peace in het Amsterdamse Hilton hotel.
29 maart » Het 14e Eurovisiesongfestival in Madrid, (Spanje) kent 4 winnaars, waaronder Lenny Kuhr met het liedje De troubadour.
3 april » De Vietnamoorlog: de VS maakt openbaar dat ze de oorlog hier zullen «Vietnamiseren» zodat Zuid-Vietnam zelf de oorlog tegen Noord-Vietnam kan afronden.
18 april » De Vlaamse wielrenner Guido Reybrouck wint de vierde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
28 april » Paus Paulus VI creëert 34 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse curieprelaat Johannes Willebrands.
21 juli » De Amerikaan Neil Armstrong zet als eerste mens ooit voet op de Maan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: C.M.W.Vork-Drenth, "Stamboom Drenth", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/drenth_stamboom/I1512.php : benaderd 6 oktober 2026), "Jan Piet Frederik Herman Kloppenborg (1917-> 1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.