De temperatuur op 4 juni 1910 lag tussen 10,2 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
Dag van overlijden 8 februari 1949
De temperatuur op 8 februari 1949 lag tussen 1,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Mark Drenth, "Stamboom Drenth", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/drenth-stamboom/I104.php : benaderd 10 oktober 2026), "Hendrikus Hermanus Boers (1882-1949)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.