Downs Tree » Alvin C. Sandifer (1923-2017)

Persoonlijke gegevens Alvin C. Sandifer 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Alvin C. Sandifer

Hij is getrouwd met Julia L Reeves.

Zij zijn getrouwd rond 1944.Bron 5


Kind(eren):

  1. Aubrey Lee Sandifer  1945-2015 
  2. Dorothy E Sandifer  1947-2022 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alvin C. Sandifer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alvin C. Sandifer

Alvin C. Sandifer
1923-2017

± 1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. U.S., Newspapers.com Obituary Index, 1800s-current, Ancestry.com / Ancestry.com
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. U.S., Newspapers.com Marriage Index, 1800s-current, Ancestry.com / Ancestry.com
  6. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1923 lag tussen 0,1 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 6 juli 2017 lag tussen 10,8 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 17,0 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Op de ijsbaan Thialf worden de eerste Europese schaatskampioenschappen sprint georganiseerd. Schaatser Kai Verbij wint bij de mannen.
    • 25 maart » In de WK-kwalificatiereeks verliest het Nederlands voetbalelftal in en tegen Bulgarije met 2-0. Ajaxjongeling Matthijs de Ligt maakt zijn debuut voor Oranje. Een dag later wordt bondscoach Danny Blind ontslagen door de KNVB.
    • 8 mei » Voetballer Youri Tielemans van RSC Anderlecht wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
    • 3 juli » In Rotterdam krijgt de coalitie van Leefbaar Rotterdam, D66 en CDA tot de raadsverkiezingen van 21 maart 2018 gedoogsteun van de ChristenUnie-SGP. Dankzij die ene zetel heeft de coalitie haar nipte meerderheid weer terug.
    • 2 augustus » De verbindingsweg tussen de A13 en A16 ten noorden van Rotterdam mag worden aangelegd, concludeert de Raad van State, die alle bezwaren van milieuorganisaties en omwonenden van tafel veegt.
    • 20 augustus » Met 1749 dagen is het Kabinet Rutte II, het langstzittende kabinet van na de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sandifer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sandifer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sandifer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sandifer (onder)zoekt.

De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312396170571.php : benaderd 29 december 2025), "Alvin C. Sandifer (1923-2017)".