De temperatuur op 27 januari 1925 lag tussen -2,1 °C en 2,7 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
Dag van overlijden 1 juni 2018
De temperatuur op 1 juni 2018 lag tussen 14,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
3 juni » Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld hebben, voor de 3e keer, samen de World Cup of Darts gewonnen. Het Nederlandse duo was in Frankfurt in de finale te sterk voor Schotland: 3-1.
10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
24 augustus » De eerste aflevering van The Voice Senior is een enorm succes.
15 september » De Sint-Urbanuskerk in Amstelveen wordt door een felle uitslaande brand grotendeels verwoest.
16 december » Het Belgisch mannen hockeyteam wordt voor het eerst wereldkampioen door, na shoot-outs, te winnen van het Nederlandse team in India.
21 december » Piet van Dijk dient na ruim een jaar zijn ontslag in bij de commissaris van de Koning Jetta Klijnsma als burgemeester van de gemeente Aa en Hunze. Op 14 september 2017 was hij aangetreden als burgemeester.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312396076538.php : benaderd 7 december 2025), "Maxine Reeves (1925-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.