De temperatuur op 25 februari 1922 lag tussen 5,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
Dag van overlijden 4 maart 1988
De temperatuur op 4 maart 1988 lag tussen -0,6 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
24 januari » Steffi Graf wint haar eerste Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de West-Duitse tennisster haar Amerikaanse collega Chris Evert-Lloyd met 6-1 en 7-6.
16 maart » Luitenant-kolonel Oliver North en viceadmiraal John Poindexter worden in staat van beschuldiging gesteld in de Iran-Contra-affaire.
25 augustus » Het historisch centrum van Lissabon wordt door brand verwoest.
24 oktober » De Algerijnse president Chadli Bendjedid kondigt politieke hervormingen aan in een tv-toespraak. Hij stelt dat het eenpartijstelsel gehandhaafd zal blijven, maar dat de enige en regerende partij, het FLN, opengesteld zal worden voor niet-partijleden en vertegenwoordigers van vakbonden en andere massa-organisaties.
16 november » Regerend Europees kampioen Nederland verliest met 1-0 van Italië. Gianluca Vialli maakt het enige doelpunt in de oefeninterland in Rome.
22 november » De Zuid-Afrikaanse regering stemt in met het compromisvoorstel voor de terugtrekking van de naar schatting 50.000 Cubanen uit Angola en het verlenen van onafhankelijkheid aan Namibië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392306263.php : benaderd 28 september 2026), "William H. Downs (1922-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.