De temperatuur op 23 februari 1929 lag tussen -2,7 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
Dag van overlijden 4 februari 1980
De temperatuur op 4 februari 1980 lag tussen 0,3 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
20 maart » Het zendschip van zeezender Radio Caroline, de MV Mi Amigo, zinkt na op 19 maart van het anker te zijn geslagen en op een zandbank te zijn gestrand.
1 april » De NOS begint met Teletekst.
8 september » In Amsterdam breken krakersrellen uit bij de ontruiming van het pand De Vogelstruys.
12 september » Militaire staatsgreep in Turkije.
11 oktober » Julien Grimon wint de eerste editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:22.05.
19 november » Het Nederlands voetbalelftal verliest ook de tweede wedstrijd in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1982. België wint in Brussel met 1-0 door een rake strafschop na rust van spits Erwin Vandenbergh.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392306125.php : benaderd 1 oktober 2026), "Sherrod M. Gillenwater (1929-1980)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.