Downs Tree » James Franklin Bridges (1907-1975)

Persoonlijke gegevens James Franklin Bridges 

Bron 1Bron 1
  • Hij is geboren op 11 oktober 1907 in Monroe County, Arkansas, United States of America.Bron 1
  • Hij is overleden op 4 januari 1975 in Chicago, Cook County, Illinois, United States of America, hij was toen 67 jaar oud.Bron 1
  • Hij is begraven in Evergreen Park, Cook County, Illinois, United States of America.Bron 1

Gezin van James Franklin Bridges

Hij had een relatie met Blanch Keel.


Kind(eren):

  1. Mary Belle Bridges  1933-1963

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot James Franklin Bridges?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van James Franklin Bridges

James Franklin Bridges
1907-1975


Blanch Keel
± 1909-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1907 lag tussen 8,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 4 januari 1975 lag tussen 2,9 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. Er was 0.3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
    • 13 april » Een aanval van falangisten op een palestijnse bus in Ain el-Roemane markeert het begin van 15 jaar burgeroorlog in Libanon.
    • 16 april » De Rode Khmer verovert de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh.
    • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
    • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 22 november » Door een doelpunt van Fabio Capello verliest het Nederlands voetbalelftal in Rome met 1-0 van Italië in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bridges

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bridges.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bridges.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bridges (onder)zoekt.

De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392306003.php : benaderd 2 mei 2025), "James Franklin Bridges (1907-1975)".