Downs Tree » Gladys Stevens (1915-1996)

Persoonlijke gegevens Gladys Stevens 

Bron 1Bron 1

Gezin van Gladys Stevens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gladys Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gladys Stevens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gladys Stevens

Gladys Stevens
1915-1996


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 mei 1915 lag tussen 13,8 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    • De temperatuur op 19 februari 1996 lag tussen -2 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 0.1 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 8,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Het Mexicaans voetbalelftal wint de derde editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 2-0 te verslaan.
      • 1 maart » De Nederlandse schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,24 seconden) met een tijd van 40,14 seconden.
      • 14 maart » Bokito (gorilla), Westelijke gorilla die sinds 2005 verblijft in Diergaarde Blijdorp
      • 29 juni » De Tour de France start in 's-Hertogenbosch.
      • 2 augustus » Voor het eerst in de geschiedenis wint de Nederlandse mannenhockeyploeg de gouden medaille bij de Olympische Spelen. In de finale wordt Spanje met 3-1 verslagen, onder meer door twee doelpunten van de afzwaaiende Floris Jan Bovelander.
      • 26 oktober » De Franse wielrenster Jeannie Longo scherpt in Mexico-Stad het werelduurrecord aan tot een afstand van 48,159 kilometer. De oude topprestatie van de Britse Yvonne McGregor stond sinds 17 juni 1995 op 47,411 kilometer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Dominique Rolin, Belgisch schrijfster († 2012)
    • 1914 » Max Kohnstamm, Nederlands historicus en diplomaat († 2010)
    • 1914 » Herman Blount, Amerikaans jazzmuzikant († 1993)
    • 1914 » Vance Packard, Amerikaans auteur, journalist en socioloog († 1996)
    • 1915 » Joe Barzda, Amerikaans autocoureur († 1993)
    • 1915 » Raymond Leblanc, Belgisch uitgever († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stevens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392305898.php : benaderd 2 mei 2025), "Gladys Stevens (1915-1996)".